محل تبلیغات شما

بچه بودیم هرکسی در دوره انتخابات یه چیزی میگفت یکی راست بود یکی چپ ،حالا بزرگ شدیم بازم همون اوضاع در طول این مدت عمر که آقایان اومدند رفتند هیچ تحولی ایجاد نشد جاده کم عرض محور خواف قاین همچنان مادران را داغدار ن را بیوه و کودکان را یتیم میکند ،شنیدم مردی از دیار خواف از خانواده ی شهید و با هزاران آرزوی آبادانی و دفاع از مظلومان محروم خواف رشتخوار به پا خواسته هر کسی یک چیزی میگفت با خودم گفتم من که بچه نیستم باید تحقیق کرد باید به کسی رای داد که یارای مقاومت در مجلس را داشته باشد فهمیدم :

شیخ علی زنگویی

وابسته به هیچ حزب و گروهی نیست او یک جهادی وانقلابی است بلکه فقط وفقط برایش منافع عمومی مردمان مظلوم شریف خواف ورشتخوار مهم است دلش میسوزد که جوانان خواف ورشتخوار با وجود این همه زمینه اشتغال بیکار باشند.

برادر شهید است میفهمد که برای این آزادی (دموکراسی9) خون جوانانی ریخته شده که عزیز مادر پدر بودند.

به هیچ کس قول و وعده نداده هر که لایق تر باشد خدمتگذار مردم خواهد بود.

باند وباند بازی تعطیل و ممنوع.

پس اگر خواستیم در آینده در این حسرت نباشیم که چرا تو فلان اداره الاف شدیم و چرا فرزندان ما بیکارند و غیر بومی ها شاغل و داغ عزیز در این جاده های داغون نبینیم ودست در دست هم به خادم ملت شیخ علی زنگویی همراه باشیم

شاعرمحمدیادگاری زوزنی ازیادگاران هشت سال دفاع مقدس

حجت الاسلام ولمسلمین شیخ علی زنگویی

خواف ,علی ,کسی ,  ,یک ,شهید ,چیزی میگفت ,خواف ورشتخوار ,در این ,علی زنگویی ,شیخ علی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من و یه بی معرفت...